Informační plakát - Děkanský soudek 2011

Rozlosování do skupin - Skupiny soudek 2011

Výsledky Děkanského soudku 2011 - Výsledky 2011

Vítězem se stal Slavoj Houslice:

Dne 16. 11. 2011 se v hale KTS na Borech uskutečnil jubilejní 5.ročník , oficiálně 4. ročník, fotbalového turnaje s názvem Děkanský soudek u příležitosti dnu studentstva 17. listopadu. Do turnaje se přihlásilo 10 týmů a to nejen z řad studentů ale i studentek, který zastupoval již známý tým – KOE – Klub Okouzlujících Elektrotechniček. Po slavnostním zahájení pana děkana Doc. Ing. Jiřího Hammerbauera Ph.D. a pana proděkana Doc. Ing. Jiřího Kotlana CSc. byl k vidění čestný výkop v jejich podání.

Hrálo se ve dvou skupinách a to systémem každý s každým. Z každé skupiny postupovali 4 nejlepší do čtvrtfinále a jednotliví vítězové čtvrtfinále se pak utkali o postup do finále. Turnaj neměl předem jasného favorita, protože loňští finalisté SNOW STORM a DOKTORANDI se do turnaje nepřihlásili. Snad je tým The Wankers , který obhajoval 3. místo. A tým Slavoj Houslice , který vyhrál celouniverzitní turnaj.

Skupinu A vyhrál tým Do when blade a to bez ztráty jediného bodu. Jediným nepostupujícím týmem tak byl tým KOE. Skupinu B vyhráli hráči týmu Slavoj Houslice, kteří také neztratili ani bod. Před branami čtvrtfinále skončili hráči, kteří si svým názvem mančaftu řekli o přezkoumání jejich studijních výsledků a to R se rovná I lomeno U. Další na programu byli vyřazovací boje ve čtvrtfinále, kde skočil jediný obhájce loňských stupňů vítězů. Do semifinále se naopak probojoval tým Šašků, který svým názvem působil trochu humorně na soupeře. Avšak na hřišti předváděl výborné výkony. A probil se až do finále, když v semifinále porazil vítěze skupiny A Do when blade. Druhým finalistou se stal celek Slavoj Houslice, který ve čtvrtfinále smetl tým FC Saints a v semifinále si poradil s týmem FC Baarovka. V boji o 3. místo se lépe vedlo celku Do when blade , který vyhrál až v penaltové loterii v poměru 2:1 a spravil si tak částečně chuť z prohraného semifinále.

Ve finálovém zápase byla k vidění tuhá bitva, které nescházely krásné fotbalové okamžiky a ani góly. Větší chuť po vítězství a odhodlání vybojovat si sud Plzeňského piva Prazdroj nakonec předvedl tým Slavoj Houslice, který nakonec zvítězil 6:4. Na druhém místě skončil tým Šašci, kteří byli milým překvapením turnaje. Na závěr turnaje pan děkan vyhlásil nejlepší 3 týmy, kteří převzali ceny a diplomy a s přáním všeho nejlepšího do dalších let turnaj zakončil.